Оновлення Debian – apt-get upgrade

Ніколи не робив оновлення нового дистрибутиву. Мене взагалі влаштовує стабільна система. І якщо вона не дуже нова, то це не проблема. Зазвичай я щось купую до комп’ютера і ставлю нову збірку дистрибутиву з нуля. А то вирішив оновити lenny до squeeze. Мабуть підштовхнула мене відмова Google від FF 3.0.

Отже, у Debian цей процес описаний тут: http://www.debian.org/releases/squeeze/i386/release-notes/ch-upgrading.en.html. Дуже мило з їх боку. Все пройшло доволі гладко, але система після оновлення потребує рихтування.

Що мені не сподобалось:

  1. Grub2 – не розумію навіщо буле так все ускладнювати. Насправді розумію, але в мене під час оновлення і запуску комп’ютера тепер висвічуються помилки: “error: superlous RAID member”
  2. Перестав працювати мій Nvidia драйвер. Прийшлося перезбирати його.
  3. Iceweasel версії 3.5.16, а новим вважається FF 3.6
  4. У домашньому каталозі з’явились каталоги: Відео, Документи, Загальнодоступні, Картинки, Музика, Шаблони. Що це за віндовс-like? Не розумію.

Але є й плюси. Система працює, більшість програм оновилась. Та все ж враження як після недоробленого ремонту: наче краще стало, але за будівельниками треба багато чого доробляти та переробляти :(

Напишіть відгук